ART / Lithographs / Litograph 7451076
nr 745 1076
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Lennart Glemme (b. 1927), 110/260, signerad-72, subject size: 33x46,
LITOGRAPH (F), Lennart Glemme (f. 1927), 110/260, signerad-72, motivets mått: 33x46
Lennart Glemme, Swedish painter, born 1927.
SEK 450
Monday Mars 5 2012
at 19:49:36
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
400 kr
400 kr